Villa Kiralama – Araç Kiralama-Tekne KiralamaVilla Kiralama – Araç Kiralama-Tekne Kiralama

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

Zaten bir üye misiniz?

Villa Kiralama – Araç Kiralama-Tekne Kiralama

Hesabınız yok mu?

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Villa of Summer LION OFİS İŞLETMELERİ A.Ş.’ye ait bir markadır. Villa of Summer 2019 yılında Muğla Bodrum’ da turizm sektörünün en önemli yapı taşlarından olan lüks villa, yat ve araç kiralama sektörüne adım atmıştır. Villa of Summer markamızın yurtiçi ve yurtdışında villa, yat, araç kiralama sektöründe direkt satış portalı olarak kullandığı web adresi www.villaofsummer.com dur. Villa kiralamayı profesyonel bir şekilde emlaktan ziyade turizm mantığı ile yapmaktayız. Villa kiralama ile tatil yapmak otelde tatil yapmaktan çok farklıdır ve her müşteri ile ayrıca özel bir şekilde ilgilenmek gerekmektedir. Firmamız da bu ilkeyle hareket etmektedir.
Bodrum dışındaki bölgelerede beraber çalıştığımız bir çok iş arkadaşımız bulunmaktadır. İlk günümüzden bugüne izlediğimiz doğru ve dürüst hizmet politikaları ile günden güne büyüyerek yolumuza devam etmekteyiz.
Hedefimiz her zaman en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlar ile misafirlerimize sunmaktır. Müşterilerimize verdiğimiz değer ve müşteri memnuniyeti bizler için her zaman ön plandadır ve hep öyle olacaktır.
Bu bölgeyi çok iyi tanımamız ve yerleşik olmamızın avantajlarını daima sizlerle paylaşıyor olacağız.

Genç ve dinamik kadromuz ile hayal ettiğiniz tatili sizlere yaşatmak dileğiyle.